Şırnak’ta şehitler için mevlit okutuldu

Mevlidin ardından Vali Ali İhsan Su ve Emniyet Müdürü Ömer Uslusoy, güvenlik noktalarında nöbet tutan polisleri ziyaret etti.

Şırnak Emniyet Müdürlüğü tarafından, 10 Nisan Polis Haftası etkinlikleri kapsamında şehitler için mevlit okutuldu. Şırnak Merkez Külliye Camisi’nde okutulan mevlide Vali Ali İhsan Su, İl Emniyet Müdürü Ömer Uslusoy, Cumhuriyet Başsavcısı Mehmet Patlak, Vali Yardımcısı Ali Arıkan, polisler ve çok sayıda vatandaş katıldı. Türkçe ve Kürtçe mevlit okutulan programda, şehitler için dua edildi. Programın sonunda, vatandaşlara gül suyu ve lokum ikramında bulunuldu.

Vali Su, “Yarın 10 Nisan Polis Teşkilatımızın kuruluş yıldönümü. Bu münasebetle şehitlerimiz için bir mevlidi şerif programı icra edildi. Bizlerde katıldık. Cenab-ı Hak vatanımız için, milletimiz için, bayrağımız için, bu topraklar için can veren bütün şehitlerimizden razı olsun, mekanları cennet olsun” dedi.

Vali Su güvenlik noktalarını gezdi

Programın ardından Vali Su ve Emniyet Müdürü Ömer Uslusoy, Şırnak-Hakkari, Şırnak-Cizre ve Şırnak-Siirt karayollarında kurulan güvenlik noktaları gezerek, nöbet tutan polisleri ziyaret etti. Polislerle sohbet eden Vali Su, kendi elleriyle polislere tatlı ikramında bulundu.

Bir önceki yazımız olan Babasıyla birlikte atlayış yapan genç paraşütçüye ulaşılamıyor başlıklı makalemizde Bilim Teknoloji, Borsa ve Döviz hakkında bilgiler verilmektedir.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir